SPRAWDŹ CO W OFERCIE

Drony przez ostatnie lata wpisały się w wiele sektorów, od usług fotograficznych przez geodezje po służby ratunkowe. Dziesiątki zleceń i rozmów pozwoliły mi stworzyć kilka grup ofertowych, które są najczęściej wykorzystywane przez klientów firmowych czy też indywidualnych.
Zwracając uwagę na finalny produkt każdej realizacji, przed jej wykonaniem zawsze rozmawiam o zapotrzebowaniu klienta a także doradzam w kwestiach, w których zlecający nie zawsze wie co powinien uzyskać.

Jeśli szukasz drona w Garwolinie bądź też okolicach do wykonania zdjęć inwestycji, bądź prywatnej działki – trafiłeś w idealnie miejsce. Często pracuję z agencjami nieruchomości, które kładą duży nacisk na prezentację oferowane obiektu. Wiem, jak idealnie pokazać, nieruchomość, którą chcesz zaoferować.
Klip reklamowy z drona? Dotychczas współpracowałem z dużymi Warszawskimi firmami a także mniejszymi lokalnymi przedsiębiorcami, zarówno jedni jak i drudzy nastawieni są na jakość. Zapewniam Cię, że ją u mnie znajdziesz.

Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą, jeśli nie znalazłeś bądź tylko częściowo trafiłeś na usługi, których akurat poszukujesz, gorąco zachęcam do kontaktu. Posiadam w swoim portfolio klipy i zdjęcia nie tylko z powietrza, zadzwoń – stworzymy Twoją wizję wspólnie.